Navigácia

ISIC karty – informácia na šk. rok 2023/2024 ISIC doprava od júna 2023 Fotografia na preukaz

Preukaz žiaka ISIC

Fotografia na preukaz

Fotografie na študentský preukaz z pohodlia domova

Študentský preukaz je jedným z najdôležitejších dokumentov, ktorý sprevádza ich držiteľa počas celého pobytu na škole. Pomocou bezplatného online fotoeditora si študenti teraz môžu vytvoriť vhodnú fotografiu na svoj školský preukaz.

Fotografia na študentský preukaz má isté parametre, ktoré tento bezplatný nástroj na výrobu fotografií rozoznáva, a preto je vytvorenie takejto fotografie teraz oveľa jednoduchšie. Celý proces môže prebehnúť priamo vo vašej obývačke. Nepotrebujete žiadne špeciálne technológie, bude Vám stačiť len Váš smartphone.

Nahrajte fotku priamo z galérie alebo si urobte novú a nástroj na úpravu fotografií sa postará o jej zarámovanie a prípadné orezanie. Nemusíte sa báť o to, čo je na fotke za vami, editor automaticky odstráni pozadie. Pred fotografovaním si však nezabudnite zložiť akúkoľvek pokrývku hlavy.

Fotografia na študentský preukaz musí spĺňať niekoľko základných kritérií:

• osoba na fotografii sa pozerá do objektívu,
  • hlava je umiestnená v strede fotografie,
  • osvetlenie tváre je rovnomerné.

Bezplatný editor fotografií je jednoduchý, intuitívny a prácu s ním zvládne naozaj každý. Ako na to?

1. V telefóne otvorte webový prehliadač a zadajte odkaz https://passport-photo.online/sk/foto-na-isic-zadarmo
  2. Vyberte „Odfotiť“ alebo jednoducho nahrajte fotografiu z vašej galérie.
  3. Zvoľte možnosť „Stiahnuť“.
  4. Uložte fotografiu.

Každá takto pripravená fotografia môže byť použitá na študentský preukaz, ktorým sa budete identifikovať. Ako môžete vidieť, celý proces prípravy fotografie je mimoriadne jednoduchý a nezaberie vám viac ako minútu!

Program na úpravu a editovanie fotografií nájdete na:

Oznamy

• Súkromná stredná odborná škola HOST