• Diaľkové štúdium v školskom roku 2024/2025

• Potrebujete si dokončiť strednú školu a získať maturitné vysvedčenie?

Naša škola otvára 1. ročník externej formy štúdia, ktorá je primárne určená plnoletým a pracujúcim záujemcom, v odbore 6355 M 00 služby v cestovnom ruchu (SCR).

Prihlášku na štúdium resp. žiadosť o prijatie na štúdium pošlite najneskôr do 31.05.2024.

Ak máte záujem pošlite e-mail na skolahost@skolahost.sk, kde uvediete svoje meno, priezvisko, adresu, telefónne číslo, dátum narodenia. Do správy priložte vysvedčenia (obe strany) z iných škôl, ktoré ste navštevovali a tiež vysvedčenie z posledného ročníka základnej školy.

Na základe doručených informácií a listín Vám budeme vedieť poradiť ako pokračovať v štúdiu a dokončiť si vzdelanie.

Zároveň nám napíšte, prečo chcete študovať teraz a práve na našej škole wink

Tešíme sa na stretnutie!